Alle projecten

Weesperstraat 140 - Diemen
Minerva Development heeft het complex aan de Weesperstraat 140 gekocht. Het object is herontwikkeld en langjarig verhuurd aan Stichting Kringloop Winkel Rataplan.

Cap Blanc - Ibiza
Minerva Development ontwikkelt het project Cap Blanc Ibiza nabij Ibiza stad.

Tetterodeweg 8-10 - Overveen
Minerva Development heeft de voormalige NS locatie aan de Tetterodeweg 8-10 te Overveen gekocht. Het gebouw is aangekocht om op termijn te herontwikkelen.

Hendrik Figeeweg 1 - Haarlem
Minerva Development heeft dit object gekocht samen met meer onroerend goed. Het object is langjarig verhuurd.

Koninginneweg 1 - Amsterdam
Minerva Development bouwt in opdracht van drie particulieren vijf luxe appartementen af in het prestigieuze project La Reine aan de rand van het Vondelpark in Amsterdam.

Generatorstraat 10 - Amsterdam
Minerva Development ontwikkelt ten behoeve van Stichting Kringloopwinkel Rataplan Amsterdam ca. 3.150 m² kringloopwarenhuis.

Limmerick - Amsterdam
Minerva Development ontwikkelt opslag- en bedrijfsunits aan de Limmerick te Sloterdijk.

Mariniersweg 301-317 en 397
Minerva Development heeft de winkelstrip van 10 units aan de Mariniersweg 301-317 en 397 te Rotterdam gekocht